Krásne šperky z drahých kameňov, ktoré majú liečivú moc.

<b>Krásne šperky z drahých kameňov, ktoré majú liečivú moc.<b/>

Už ľudia v starovekom Egypte a iných kultúrach staroveku vedeli, že drahé kamene  majú liečivé schopnosti. Minerály, polodrahokamy či drahokamy sú svojim spôsobom opradené rúškom tajomstva a spájajú sa s nimi rôzne legendy.

Sperky drahe kamene

V súčasnosti sa minerály a drahé kamene používajú najmä ako dekorácia, no aj napriek tomu sa ešte stále nájdu ľudia, ktorí poznajú liečivé schopnosti drahokamov. A ja som mala možnosť spoznať Zuzku, ktorá sa zhodou okolností týmto veciam venuje.

Na Zuzku som ‚náhodou‘ natrafila na sociálnej sieti. Slovo dalo slovo a zistila som, že vyrába šperky z drahých kameňov už niekoľko rokov.

Kamene miluje odmalička, no šperky – ktoré okrem toho, že sú krásne a harmonizujú telo i myseľ a majú aj liečivé schopnosti, začala pre ľudí intenzívne vyrábať pred štyrmi rokmi.

Pracovala v obchode s minerálmi. Bola to práca, ktorá ako sa zdalo, ju napĺňala, no až po čase si uvedomila, že jej potreba pomáhať , dostatočne naplnená nie je. Ako sama píše: „Dnes už viem, že príležitosť pracovať v obchode s minerálmi, mi do cesty posunuli moji anjeli, aby som zistila, že mojim poslaním v živote je pomáhať ľuďom“. A tak sa vydala cestou tvorby vlastných šperkov.

Keďže mňa tiež zaujíma liečivá sila minerálov a drahých kameňov, bola som zvedavá na Zuzkine skúsenosti. Prezradila mi, že časom si začala viac a viac uvedomovať, že cíti energiu minerálov. Keďže mala možnosť overiť si ich liečivé vibrácie na vlastnom tele, dokáže takto komunikovať s klientmi a vybrať im tak správny minerál.

Na jej facebookovej stránke Ella – šperky z drahých kameňov, nájdete šperky, ktoré zharmonizujú všetky oblasti vášho života, tvorené od srdca a jedinečné, tak ako je každý z nás.

          Sperky drahe kamene                    Sperky drahe kamene

Okrem šperkov Zuzka vyrába aj harmonizačné obrazy a kryštálové mriežky.

Harmonizačné obrazy sú obrazy, ktoré harmonizujú človeka a jeho prostredie, a ktoré pôsobia ako biorezonátory.

Harmonizacny obraz sperky drahe kamene            Sperky drahe kamene krystalova mriezka gridovanie

sperky drahe kamene krystalova mriezka gridovanie

 

Kryštálové mriežky majú výhodu oproti jednotlivým minerálom, pretože ide o spojené sily minerálov. Frekvencie minerálov sú pospájané vďaka čomu vzniká silný energetický zdroj. Ich sila (alebo funkčnosť) však záleží na nás.

Ak vás Zuzkina tvorba zaujala, môžete ju najbližšie stretnúť 29. 7. 2017 na Handmade trhu v Nových Zámkoch v Bernolákovom parku. Viac informácií o akcii nájdete na Handmade trh 2017

Záver

Drahé kamene sú účinné pri odstraňovaní energetickej nerovnováhy v organizme. To má vplyv na rôzne oblasti nášho života.  Výber takéhoto kameňa by mal byť intuitívny, musí nás v prvom rade očariť  aby dosahoval požadovaný efekt.

„Keď niekto tvrdí, že pozoruje kameň, v skutočnosti, ak máme veriť fyzike, pozoruje pôsobenie kameňa na seba.“ (Albert Einstein)Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *