Skalky na mieru, podľa vašich predstáv

<b>Skalky na mieru, podľa vašich predstáv <b/>

Chceli by ste mať doma originálny kúsok prírody? Máme pre vás riešenie  – mini skalka, alebo mini záhradka. Živá mini skalka je vhodná ako do exteriéru tak aj do interiéru. Prečítajte si nasledujúci článok a zistite viac o novom koncepte mini záhradky. Na konci článku nájdete video mini skalky, ktorá si už našla svojho majiteľa.

Čo je to mini skalka – mini záhradka?

Mini skalka na mieru‘ je náš nový projekt, ktorého cieľom je poskytnúť ľuďom originálny a hlavne jedinečný kreatívny kúsok v podobe prírody. Takáto skalka môže skrášlovat vašu záhradu a stať sa jej šperkom, ktorý pritiahne mnoho zvedavých pohľadov. A ak nemáte záhradu, nie je žiaden problém. Skalka môže skrášlovat aj vašu obývačku, balkón či terasu.

Dôležitá je pre nás komunikácia so záujemcom, takže celá skalka môže byť naprojektovaná podľa vašich predstáv.

skalky na mieru

Výhody mini skalky – mini záhradky

Veľkou výhodou mini skalky je hlavne jej kompaktnosť.  Vy sa rozhodnete aká veľká  (alebo skôr malá?) má byť práve tá vaša mini skalka.

Ďalšou výhodou je, že každá takáto mini záhradka je jedinečná a originálna.

skalky na mieru

Keďže pri tvorbe uprednostňujeme živé rastliny, skalka bude každým dňom len krajšia, pretože rastlinky sa časom krásne rozrastú. Nemusíte sa báť, skalka si nevyžaduje prehnanú starostlivosť.

Máte radi zvuk zurčiaceho potôčika? Krásny, upokojujúci, ba priam terapeuticko-uzdravujúci zvuk. Áno samozrejme, aj to môže byť súčasťou vašej mini skalky.

Skalky na mieru

Len si predstavte ako si ráno uvaríte kávu alebo svoj obľúbený čaj, sadnete si na terasu (balkón, či do obývačky) a pri pohľade na mini skalku sa v myšlienkach prenesiete na krásne miesta prírody a to všetko vám okorení ozajstný zvuk zurčiaceho potôčika.

Skalky na mieru
Skalky na mieru

Okrem toho vám mini skalka môže slúžiť ako vynikajúci nástroj pre meditácie. Vytvorená aj s použitím rôznych polodrahokamov bude žiariť energiou.

 

VIDEO mini skalky na mieru pripravenej na objednávku

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.